۱- تعمیر بردهای الکترونیکی وتعمیرات و برنامه ریزی انواع PLCو درایو های مربوطه

با توجه به هزینه بر بودن و نیز مشکلات تهیه قطعات الکترونیکی، شرکت ایده گستر در کنارتامین این نوع قطعات، متورها،بردها، انکور و اینورتورها برای حل اقتصادی مشکلات الکترونیکی، خدمات تعمیرات تخصصی برای افزایش طول عمر استفاده و کاهش هزینه های مشتریان تدارک دیده است. خدماتی نظیر برنامه ریزی، به روز رسانی و تعمیرات اینورتورهای مورد استفاده، نصب سیستم های اینورتری، تعویض و به روز رسانه صفحه کلید و صفحه نمایش های ماشین آلات و … که در مدیریت هزینه و سرعت بازگشت ماشین آلات به خط تولید کمک شایانی خواهد بود.

۲-تعمیرات تخصصی و بهینه سازی ماشین آلات نساجی

این شرکت با شبکه سازی و شناخت از کارشناسان و تکنسین های داخلی و خارجی جهت رفع عیوب و بهبود عملکرد ماشین آلات نساجی در کنار شما مشتری گرامی بوده و با انعقاد قرارداد پشتیبانی فنی، بهترین نوع خدمات از این دست را در دسترس صنعتگران قرارداده است.

۳-نصب و راه اندازی ماشین آلات نساجی

در این بخش شرکت با مشارکت مشاورین و شرکتهای خدمات مهندسی بین المللی قادر است کلیه خدمات با استاندارد و کلاس جهانی را در اختیار کارخانجات نساجی کشور قرار دهد. سرعت، کیفیت نصب، هزینه مدیریت شده و تعهد به راه اندازی ماشین، مزیت شرکت ما برای ارایه این نوع خدمات است.

۴-مشاوره جهت بازسازی و نو سازی در قالب انتخاب و خرید و فروش ماشین آلات خطوط تولید و تهیه طرح های امکان سنجی

با توجه با ماهیت این شرکت به عنوان مرکز جامع و تخصصی خدمات مهندسی، در سال های اخیر با ایجاد این بخش سعی کرده ایم با نگاه پروژه محور به نیاز های مشتریان در بخش ایجاد یا توسعه سرمایه گذاری جدید، خدمات کامل و منحصر به فردی ارایه نماییم تا طیب خاطر و تمرکز در دریافت خدمات از طراحی لی آوت، انتخاب ماشین آلات، تهیه گزارش توجیهی، خرید، حمل، بسته بندی و انتقال ماشین آلات و پس از ترخیص نصب ، راه اندازی و استقرار سیستم به وسعت پروژه های Turn Keyیا کلید درد دست در کنار سرمایه گذاران صنعت کهن نساجی باشیم.