خدمات فنی و مهندسی

۱

تعمیر بردهای الکترونیکی و تعمیرات و برنامه‌ریزی انواع PLC و درایوهای مربوطه

با توجه به هزینه‌بر بودن و نیز مشکلات تهیه قطعات الکترونیکی، شرکت ایده گستر در کنارتامین این نوع قطعات، متورها، بردها، انکور و اینورتورها برای حل اقتصادی مشکلات الکترونیکی، خدمات تعمیرات تخصصی برای افزایش طول عمر استفاده و کاهش هزینه‌های مشتریان تدارک دیده است. خدماتی نظیر برنامه ریزی، به‌روزرسانی و تعمیرات اینورتورهای مورد استفاده، نصب سیستم‌های اینورتری، تعویض و به‌روزرسانی صفحه‌کلید و صفحه‌نمایش‌های ماشین‌آلات و ... که در مدیریت هزینه و سرعت بازگشت ماشین‌آلات به خط تولید کمک شایانی خواهد بود.

۳

تعمیرات تخصصی و بهینه‌سازی ماشین‌آلات نساجی

این شرکت با شبکه‌سازی و شناخت از کارشناسان و تکنسین‌های داخلی و خارجی جهت رفع عیوب و بهبود عملکرد ماشین‌آلات نساجی در کنار شما مشتری گرامی بوده و با انعقاد قرارداد پشتیبانی فنی، بهترین نوع خدمات از این‌ دست را در دسترس صنعتگران قرارداده است.

۲

نصب و راه‌اندازی ماشین‌آلات نساجی

در این بخش شرکت با مشارکت مشاورین و شرکت‌های خدمات مهندسی بین‌المللی قادر است کلیه خدمات با استاندارد و کلاس جهانی را در اختیار کارخانجات نساجی کشور قرار دهد. سرعت، کیفیت نصب، هزینه مدیریت‌شده و تعهد به راه‌اندازی ماشین، مزیت شرکت ما برای ارائه این نوع خدمات است.

۴

مشاوره جهت بازسازی و نوسازی در قالب انتخاب و خریدوفروش ماشین‌آلات خطوط تولید و تهیه طرح‌های امکان‌سنجی

با توجه به ماهیت این شرکت به‌عنوان مرکز جامع و تخصصی خدمات مهندسی، در سال‌های اخیر با ایجاد این بخش سعی کرده‌ایم با نگاه پروژه‌محور به نیازهای مشتریان در بخش ایجاد یا توسعه سرمایه‌گذاری جدید، خدمات کامل و منحصربه‌فردی ارائه نماییم تا طیب خاطر و تمرکز در دریافت خدمات از طراحی لی‌آوت، انتخاب ماشین آلات، تهیه گزارش توجیهی، خرید، حمل، بسته‌بندی و انتقال ماشین‌آلات و پس از ترخیص نصب، راه‌اندازی و استقرار سیستم به وسعت پروژه‌های  Turn Key یا کلید درد دست در کنار سرمایه‌گذاران صنعت کهن نساجی باشیم.