۱ تهیه اسناد و ارزیابی حقوقی آن به منظور حفظ منافع مشتریان

با توجه به شرایط تحریم و مشکلات ناشی از آن ، در معاملات بین المللی تمامی ریسک معامله به عهده خریدار ایرانی می باشد. به این دلیل و با تجربیات حرفه ای و متمرکزی که شرکت ایده گستر در این حوزه داشته، سعی نمودیم از این دانش به منظور ارزیابی و کاهش حداکثری این ریسک استفاده کنیم. این مهم از طریق تنظیم حرفه ای و استاندارد اسناد تجاری و نیز ارزیابی کامل از صحت اطلاعات طرف خارجی صورت گرفته و موارد کلیدی در حوزه تاریخ ها، بندهای مهم قرارداد، حمل و نقل، پرداخت و تعهدات طرفین تنظیم و مستند به اطلاع خریدار خواهد رسید

۲- بازرسی ماشین آلات پیش از حمل

یکی از موارد مهم در خرید مطمئن ماشین آلات، بازرسی و بررسی های فنی ماشین مورد نظر می باشد. شرکت ایده گستر آماده تهیه دعوت نامه و هماهنگی های اخذ ویزای تجاری جهت بازدید ماشین آلات می باشد.

همچنین در شرایط جهانی کرونا که این بازدید را به صورت حضوری سخت، هزینه بر و گاهی نا ممکن می کند، این شرکت با استفاده از بستر های آنلاین به شما مشتری عزیز فرصت بررسی کامل ماشین از نظر فنی و عمومی را خواهد داد.

۳-مشاوره جهت انتخاب بهترین روش های حمل و نقل کالا

پس از خرید موفق و با قیمت مناسب و انجام مذاکرات به منظور تنظیم معامله، انتخاب نوع حمل به عنوان بخشی از هزینه های مهم در خرید ماشین آلات بسیار حایز توجه است. شرکت ایده گستر با شناخت و ارزیابی روش ها و کارگزاران حمل و نقل بین المللی سعی نموده همواره سریع ترین، مطمئن ترین و ارزان ترین روش حمل کالا به صورت دریایی و زمینی را به عنوان پیشنهاد تقدیم مشتریان نماید. به طور خلاصه شرکت ایده گستر تا تحویل کالا در بارانداز گمرک مقصد در کنار شما خواهد بود.

۴-مشاوره جهت انتقال پول و حواله بین المللی از روش های امن در شرایط تحریم

همانطور که آگاه هستید، شرایط تحریم ظالمانه بین المللی علیه مردم ایران، باعث گردیده که روش های انتقال ارز در کشور ما با دنیا متفاوت بوده و از پیچیدگی خاص خود برخوردار باشد. با توجه به ریسک ناشی از این پروسه که بسیاری اوقات گریبان گیر صنعتگران و کارآفرینان کشور و صنعت نساجی بوده، این شرکت با پیگیری های زیاد اعتبار سنجی صرافی های معتبر و شناخت از روش های تراکنش مالی به صورت حواله و اسکناس، مشاوری مطمئن برای کاهش ریسک حوالجات ارزی شما و معرفی کانال های منحصر به فرد برای این امور خواهد بود. همچنین توجیه و حفاظت از طرف فروشنده برای اطمینان از عدم بروز مشکلات ناشی از تحریم و مذاکرات آن نیز از خدماتی است که این شرکت برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

۵-اخذ تاییدیه رسمی وجوه ارسالی به منظور اطمینان از تراکنش مالی بین المللی

با توجه به نیاز به رعایت کامل مناسبات حقوقی و مالی، این شرکت ضمن مشاوره نحوه تراکنش مالی و اسناد و ملزومات حقوقی مورد نیاز برای دریافت کننده وجه طبق مقررات کشور مقصد، این شرکت پس از حواله وجه نامه رسمی قابل دریافت وجه توسط فروشنده جهت ارایه به صرافی حواله دهنده یا بانک مشتری را در کوتاه ترین زمان ممکن تهیه و ارسال خواهد نمود.

۶- پیگیری قطعات یدکی ماشین آلات فروخته شده و مشاوره رایگان در ارتباط با نحوه مصرف و تعویض آن ها

قصد شرکت ایده گستر صنعت از فروش ماشین آلات، کمک به افزایش توان رقابت پذیری، بهبود کیفیت و تولید مشتریان می باشد. با توجه به اینکه ذاتا ماشین آلات پس از نصب نیازمند خدمات و قطعات یدکی می باشد، این شرکت در ادامه راه جهت تهیه ملزومات مورد نیاز از داخل و خارج از ایران و پشتیبانی های حین و پس از نصب با قدرت و تجربه ای ۱۸ ساله در کنار شما کارآفرین ارزشمند خواهد بود

۷- بررسی نحوه حمل و نقل ،اعلام زمانبندی، تهیه تصاویر بارگیری و اطمینان از سلامت پروسه حمل و بارگیری

شرکت ایده گستر از طرف مشتری تمامی موارد مرتبط در زمان حمل از نظر هماهنگی های بین شرکت حمل و فروشنده، اطمینان از نوع متناسب بسته بندی جهت حفظ سلامت ماشین در هنگام حمل و بارگیری استاندارد را انجام داده و کلیه پروسه بارگیری را برای مشخص نمودن شماره کانتینر، نوع بارگیری، اطمینان از تعداد پالت های بارگیری، شماره پلمپ کانتینر و … را به صورت یک گزارش تصویری به مشتری ارایه خواهد نمود.این امر باعث می شود که خریدار در مقصد بتواند کلیه موارد فوق را جهت اطمینان از پروسه حمل در بندر مقصد با تصاویر بندر مبدا انطباق داده و صحت سنجی نماید.

۸-تهیه اسناد مورد نیاز مشتری جهت ثبت سفارش و امور گمرکی

نظر به پیچیدگی های پروسه های اداری و ثبت سفارش و با توجه به شناخت تجربی و عملی این شرکت، سعی نموده ایم با استاندارد سازی اسناد به انجام این امور با درسر و زمان کمتر به شما مشتری ارزشمند کمک نماییم

۹- پیگیری موارد احتمالی مورد مناقشه پس از نصب ماشین آلات با شرکت فروشنده

گاهی با وجود اطمینان از سلامت ماشین، پس از حمل و ترخیص کالا ممکن است اختلافاتی بین خریدار و فروشنده کالا بروز گردد که شرکت ایده گستر صنعت به عنوان حافظ منافع طرفین، کمک به حل سریع موارد پیش آماده خواهد نمود. پیام ما به شما این است که پس از خرید و تا راه اندازی ماشین آلات تنها نخواهید بود و در کنار شما هستیم.

۱۰- ساپورت نرم افزاری ماشین آلات فروخته شده و تهیه کاتالوگ های دیجیتال

با توجه به دسترسی این شرکت به کاتالوگ های دیجیتال، تامین این نوع کاتالوگ از خدمات این شرکت می باشد و نیز در هنگام بروز مشکلاتی خاص از قبیل مشکلات نرم افزاری که در پروسه حمل و انتقال محتمل است، این شرکت برای رفع مشکلات احتمالی در کنار شماست.