شرکت خدمات مهندسی ایده گستر صنعت ، فعال در زمینه خدمات مهندسی نساجی و دارای مجوز فناوری از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و عضو فعال اکوسیستم نساجی کشور می باشد.این شرکت افتخار دارد در زمینه های ذیل در خدمت صنعتگران کوشای صنعت کهن نساجی باشد. ایده محوری این شرکت تحت عنوان طرح”امداد رسان نساج” و ایجاد مرکز تخصصی خدمات نساجی برای بر طرف نمودن نیازهای خارجی و تحقیق و توسعه به منظور افزایش رقابت پذیری صنایع نساجی کشور است.

معرفی شرکت ایده گستر صنعت

تاریخچه و شرح خدمات شرکت در دو دقیقه promo-banner-image

چشم انداز

شرکت ایده گستر قصد دارد تا سال ۱۴۰۵ شمسی کامل ترین مرکز خدمات مهندسی نساجی شامل بخش های مشاوره کیفیت و تولید، آموزش و تولید محتوای آموزشی، تهیه و توزیع ملزومات نساجی و واحد تحقیق و توسعه را با عنوان”امداد رسان نساج” در منطقه مرکزی ایران راه اندازی نماید.
promo-banner-image

مأموریت

به طور خلاصه ماموریت این شرکت، افزایش تاب آوری، بهره وری و کیفیت در صنعت نساجی کشور با نگاه به الگوهای جهانی و با هدف کمک به تولید محصولات نساجی و پوشاک قابل رقابت با رقبای خارجی از نظر کیفیت و قیمت تمام شده است.
promo-banner-image

ارزش ها

مشتری محوری
صداقت
اعتماد و شفافیت
حرفه ای گری

این مهم از طریق ارائه خدمات مهندسی و پشتیبانی فنی و تخصصی پویا،تحقیق و توسعه به منظور تدوین راهکارهای جدید، آموزش نیرو های متخصص و تامین ملزومات سخت و نرم افزاری شرکت ها در یک مجموعه متمرکز و کارا با اتکا بر پرسنل متخصص و با نیت کسب درآمد از طریق انتفاع حداکثری مشتریان حاصل خواهد شد. سرعت،کیفیت در کنار قیمت مناسب و سهولت دسترسی خط مشی این شرکت در ارائه خدمات بوده و شرکت خود را متعهد می داند در سطح و همزمان جهت تامین رفاه همکاران و کارمندان تمامی پتانسیل خود را به کار بندد.

هدف ما پشتیبانی از کارخانجات و صنایع نساجی و پوشاک برای ساخت برندهای پایدار داخلی و با نگاه بین المللی است.