اخبار

گزارش چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی

چهاردهمین دوره نمایشگاه صنعت نساجی اصفهان، تجربه دومین حضور شرکت ایده گستر صنعت در جمع ارزشمند فعالان و کارآفرینان قطب مهم صنعت نساجی کشور و توام با یادگیری و هم آموزی تیم ایده گستر صنعت با تلاشگران خوش فکر و کارآمد صنعت نساجی استان اصفهان و کشور است.
مفتخر بودیم به حضور جناب دکتر ایزدان، ریاست محترم دانشکده نساجی دانشگاه صنعتی و مصاحبت ارزشمند ایشان. دیدگاه ها و نظرات پیش رو و تغییر رویه ای که در حوزه آموزش و ارتباطات صنعت دانشگاه،باعث خوشوقتی و مباهات ماست.حضور ارزشمند جناب مهندس امامی رئوف، دبیر محترم انجمن نساجی ایران و مصاحبت مکرر با جناب مهندس جلمقانی نیز نشان از عزم و اراده تشکل های بخش خصوصی و نوید بخش حرکت سریع به سوی احیای قدرتمند صنعت نساجی در استان های مختلف کشور است و ما نیز خوشحالیم که در این راه نقش خود را در جبهه جنگ اقتصادی ایفا نموده ایم.
با توجه به حضور ما با شریک تجاری بین المللی در نمایشگاه،ساختمان فاخر و زیبنده طراحی و اجرا شده توسط مدیران و مجریان محترم این مجموعه نمایشگاهی سبب شد که دید مثبتی در ذهن دیگر ناظران از خارج از بازار ایران به وجود آمده و جایگاهی در خور و شأن نام نساجی ایران و استان اصفهان شکل گیرد و ما به نوبه خود این نوع نگاه را ارج نهاده و امیدواریم در کشور تکثیر گردد.
مصاحبت و لطف همکاران ما در حوزه صنعت نیز به ما نشان داد که مسیر ما در حوزه ماموریت سازمان که کمک به افزایش توان رقابت پذیری صنایع نساجی و پوشاک کشور است به درستی انتخاب شده و نیز ما پرتلاش و مستمر با احساس وظیفه بیشتر در این مسیر تلاش مضاعف خواهیم نمود.
با توجه به تحریم های ظالمانه بر علیه مردم ایران و صنایع کشور و باتوجه به مشکلات ناشی از اخذ خدمات از شرکت های خارجی در حوزه قطعات، ماشین آلات صنعتی، خدمات مشاوره و توانمندسازی به صنایع، نیازمند پشتیبانی در پشت جبهه جنگ اقتصادی بوده و شرکت ایده گستر صنعت با اتکا به تیم متخصص وتلاشگر خود امروز در جایگاهی خوب و توانمندی دوچندان برای تامین این نیازها و با راهکارهای مطمئن و کم هزینه با مدیریت مناسب در ریسک و زمان می باشد. ما همواره تلاش خود را متمرکز بر این نمودیم که دغدغه ذهنی تولید کننده ایران مرتفع نموده و او را با خاطری آسوده تر متمرکز بر سنگر تولید همراهی نماییم.
سلامت و پیشرفت همه عزیزان آرزوی ماست و همراهی ۱۸ساله با شما به خود می بالیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *