اخبار

ورود اولین محموله پنبه وارداتی با کیفیت از هندوستان به همت شرکت ایده گستر صنعت

با توجه به مشکلات چند ماه اخیر در خصوص افزایش بی رویه قیمت پنبه در کشور که مشکلات فراوانی را برای فعالان صنعت نساجی و پوشاک به وجود آورده است، شرکت ایده گستر با تلاش بی وقفه توانست منبعی بسیار مطمئن با کیفیت تضمین شده به عنوان یکی از بهترین پنبه های عرضه شده در هندوستان و با قیمت نرمال جهانی برای یکی از مشتریان ارزشمند خود در استان یزد وارد نماید.

شایسته است سایر فعالین صنعت نساجی در زنجیره تامین آن از الیاف تا  پوشاک، به جای تلاش در جهت واردات مواد اولیه خود از سایر کشورها اععم از نخ ، پارچه و پوشاک، هم و غم و تلاش خود را معطوف به حل معضل مواد اولیه در کشور نموده تا با ایجاد زنجیره تامین قدرتمند بتوانیم پیروز جنگ اقتصادی در بازار داخل و خارج از کشور باشیم.

این شرکت همچنین آمادگی خود را برای مشاوره و تامین مواد اولیه کارخانجات ریسندگی اعلام داشته و اطلاعات و منایع ارزشمندی برای عرضه به فعالان محترم و سخت کوش صنعت نساجی در اختیار دارد.

لازم به ذکر است با توجه به تلاش های ارزشمند انجمن نساجی ایران جهت انجام قرنطینه در مبداء ، این پروسه برای پنبه وارداتی از کشور مبداء قابل انجام بوده و مشکلات قانونی و گمرکی به حداقل ممکن تقلیل یافته است.

جهت اطلاعات بیشتر، اخذ مشخصات پنبه ، قیمت و پروسه های مالی و بانکی با ما تماس بگیرید.

راههای ارتباط با شرکت ایده گستر صنعت:
آدرس:یزد-خ مطهری-مرکز فناوری اقبال-واحدac2-1
تلفن ها:۰۳۵۳۷۲۶۳۷۳۴الی۵
فکس:۰۳۵۳۷۲۴۲۱۵۲
همراه:۰۹۱۳۱۵۱۹۸۳۱

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *