اخبار

بازدید مدیران عامل دو شرکت‌ هندی فعال در حوزه پوشاک از دانشگاه امام جواد(ع) یزد

مدیر گروه آموزشی طراحی دوخت و لباس از بازدید مدیران عامل و کارشناسان شرکت‌های هندی «تکسکام» و «وزیر» از دانشگاه امام جواد(ع) خبر داد.

سرکار خانم بینه اولیاء در گفتگو با واحد روابط عمومی دانشگاه گفت: پس از پیگیری‌های مجدانه «شرکت ایده‌گستر» که به عنوان مشاور در صنعت نساجی فعالیت دارد، سفر سه روزه مدیران عامل شرکت‌های چندملیتی «تکسکام» و «وزیر» از روز شنبه مورخ ۱۹ آبان‌ماه به ایران آغاز گردید. این هیأت هندی در اولین روز از سفر خود ضمن مراجعه به شهرک صنعتی یزد، از تولیدی‌های مختلف در حوزه­های تولید نخ، بافت و تکمیل پارچه بازدید کرد. وی افزود مدیران این دو شرکت که به ترتیب به عنوان «تولیدکننده» و «مشاور بهبود کیفیت» در صنعت جهانی پوشاک شناخته می‌شوند در دومین روز از سفر خود میهمان دانشگاه امام جواد(ع) یزد بودند. هدف از برگزاری این بازدید یک ساعت و نیمه که با همراهی آقای مهندس فرخ‌نیا، آقای مهندس زرین‌آبادی ( هر دو از شرکت ایده گستر)، سرکار خانم دکتر فروغ امیرجلیلی و سرکار خانم مونا رزاقی انجام شد، آشنایی بیشتر با فضای آموزشی دانشگاه و کارگاه‌های طراحی دوخت و لباس، مولاژ، بافت، چاپ و همچنین افزایش همکاری متقابل در راستای کسب دانش و تقویت مهارت دانشجویان در حوزه پوشاک بود. 

خانم اولیا افزود در جلسه مشترک هیأت هندی، آقایان پراشانت آگاروال از شرکت وزیر و آقای راجاگورا راجا از شرکت تکسکام، با آقای دکتر میرجلیلی قائم مقام دانشگاه، پیرامون امکانسنجی گسترش فعالیت تولیدی پوشاک دانشگاه نیز بحث و تبادل نظر شد و خوشبختانه هر دو طرف ضمن ابراز خرسندی از فراهم آمدن این فرصت، بر افزایش تعاملات کاری و آموزشی متقابل تأکید کردند.

عصر روز یکشنبه نیز جلسه مشترک این هیأت هندی با تولیدکنندگان حوزه نساجی و پوشاک در اتاق بازرگانی یزد برگزار گردید. برگزاری بازدیدهای متنوع از سایر مراکز و تولیدی‌های حوزه پوشاک نیز جزء برنامه روز پایانی این سفر بود.

خانم اولیاء ضمن ابراز امیدواری نسبت به افزایش همکاری با دو شرکت مذکور، گسترش محصولات تولیدی پوشاک دانشگاه امام جواد(ع) را به عنوان چشم‌انداز گروه آموزشی طراحی دوخت و لباس معرفی کرد.

مشاهده متن خبر در “خبرگزاری ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *